WZC Sint-Lucia

WZC Sint Lucia

Dagverzorgingscentrum

Woonzorgcentrum

Sint-Lucia

Contacteer ons  Onze vacatures

Contact

WZC Sint-Lucia

Clarissendreef 1
2300 Turnhout

014 / 41 27 48

BTW: BE 0410.151.137

Bezoekuren

Dagelijks van 9u tot 21u

Openingsuren Cafetaria

Woensdag en zondag
van 14u tot 16.30u

Openingsuren Onthaal

Elke dag van 9u tot 12u
en van 13.30u tot 16.30u
Weekend en feestdagen gesloten

Wie is wie?

Koen Vermeiren
Directeur
koen.vermeiren@sint-lucia.be

Linda Adriaensen
Verantwoordelijke bewonerszorg
linda.adriaensen@sint-lucia.be

Pascale Guns
Maatschappelijk werker / Referentiepersoon dementie
pascale.guns@sint-lucia.be

Margot Piron
Kwaliteitscoördinator
margot.piron@sint-lucia.be

Kimberly Dellevoet
Opnameverantwoordelijke
kimberly.dellevoet@sint-lucia.be

Carolien Franssens
Coördinator dagverzorgingscentrum
carolien.franssens@sint-lucia.be

Gaby Van Eersel
Diensthoofd 1A en 2A
gaby.vaneersel@sint-lucia.be

Marjan Vanleuven
Diensthoofd 1B
marjan.vanleuven@sint-lucia.be

Eline Meeus
Diensthoofd 2B
eline.meeus@sint-lucia.be

Contactformulier

Uw naam (verplicht)

Uw e-mail (verplicht)

Onderwerp (verplicht)

Bericht

Privacyverklaring gelezen en goedgekeurd (verplicht)

Vul de Captcha in (verplicht)captcha